Слава визволителям, слава захисникам

Якими якостями повинен володіти справжній захисник?

Він повинен бути мужнім, сильним, впевненим, надійним, шляхетним! Саме такі якості, асоціюються у нас зі справжніми чоловіками. Тож, хлопці з Ліцею Інформаційних Технологій та НВК № 9 під час марафону мужності «Слава визволителям, слава захисникам» це ще раз довели.

Невеличкий брейнстормінг з цікавими та каверзними питаннями не на жарт розігрів молодь, яка надалі активно проявила себе та свої можливості в патріотичній конкурсній програмі. Справедливому журі не так то й легко було оцінювати команди спритних, вмілих та дужих майбутніх захисників.

Хлопці показали вміння швидко вдягатися, викривали диверсантів та були таємними агентами. Далі змагалися командами на спритність та витривалість, проходили мінне поле. Заключним конкурсом було написання листа рідним.

Марафон мужності пройшов в дружній та веселій атмосфері. І ми можемо з впевненістю сказати, що майбутнє нашої незалежної країни в надійних руках!

Хочеться ще раз привітати всіх учасників заходу з Днем визволення м. Олександрія та з Днем збройних сил України та побажати їм успіху в навчанні, здійснення найзаповітніших мрій, богатирського здоров’я, миру та спокою на нашій рідній Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.