Схиліться! Свічку запаліть, хто у молитвах, хто у серці

У своїй багатовіковій історії наша держава пережила чимало трагічних сторінок.

Однією з них був голодомор 1932-1933 років. Щороку в четверту суботу листопада українці вшановують пам’ять жертв голодоморів.

Голодомори 1921–1923, 1932–1933, 1946–1947 років, яких зазнала Україна, закарбувалися гіркими і сумними сторінками в історії українського народу.

Година скорботи «Схиліться! Свічку запаліть, хто у молитвах, хто у серці» з приводу чергової річниці цієї страшної трагедії відбулася в бібліотеці-філії № 2. На захід завітали користувачі бібліотеки (діти середнього шкільного віку, дорослі) та адміністрація Будинку культури селища Олександрійське. Ведучі нагадали присутнім про страшні сторінки голодомору 1932-1933 років, який торкнувся кожної української родини; про те, яку ціну заплатив український народ за недолугу злочинну політику сталінського режиму.

Присутні прослухали вірші та переглянули сценку, присвячені темі голодомору, у виконанні дітей театрального гуртка. Карабаш Ліна та Саша заспівали пісню Н. Май та О. Білозір «Свіча». Учасники та присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

Наприкінці заходу бібліотекар звернула увагу присутніх на книжкову виставку «Трагічна сторінка історії», яка діє в бібліотеці та запропонувала присутнім переглянути літературу за цією темою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.