2

Скажемо «ні» осінній журбі

«Скажемо «ні» осінній журбі» Кожен період життя людини прекрасний сам по собі. Старість – це не вирок, бо кожна людина має свій життєвий пензлик, але викинути його чи вмочити у фарбу обираємо ми самі.Від нас залежить – бачити на білому полотні чорну цятку чи малювати на ньому різнокольоровими фарбами.

А взагалі, нам стільки років, на скільки ми себе почуваємо. Головне – щоб душа залишалася молодою. І нехай за вікном – осінній дощ чи рвучкий вітер – свій настрій ми створюємо самі.

Ось про це йшла мова 31 жовтняв центральній міській бібліотеці ім. О.С. Пушкіна під час чергового засідання клубу «Чарівність». Девіз заходу не міг не радувати: «Скажемо «Ні!» осінній журбі».

«Чарівниці» з великим задоволенням познайомились з оптимістичною лірикою білоруської поетеси Інни Бронштейн, яка доповнюваласьілюстраціями фінської художниці Інге Лук, авторки неперевершених «фінських бабусь», які завжди щасливі і веселяться від душі.

Переглянувши презентацію, учасниці згадували про цікаві моменти зі свого життя.

В кінці зустрічі присутні отримали листівки з порадами від Інни Бронштейн та Інге Лук завжди знаходити в житті позитивні моменти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.