Скажемо «Ні» насильству над жінками!

Мудрий цар Соломон, багато століть тому, сказав: «Добро прославляє людину, а зло принижує».

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насилля», 14 грудня працівники бібліотеки-філії №8 для юнацтва запросили учнів Ліцею інформаційних технологій на зустріч з працівником правоохоронних органів. Темою розмови було «Скажемо «Ні» насильству над жінками».

Між молоддю та інспектором у справах неповнолітніх, Зраєнко Оксаною Миколаївною, тривав жвавий діалог. Разом з гостем молодь визначала види насильства та міри покарання за вчинене насилля. Інспектор наводила деякі приклади жорстокого поводження з жінками та методами боротьби з насиллям з власного професійного досвіду роботи. Діти отримали відповіді на всі запитання, які їх цікавили та бентежили.

Учні приймали участь у ситуаційній грі, в якій самостійно створювали проблеми, аналізували їх та намагалися знайти вихід зі складного становища. Тест «Перетягни газету» дав зрозуміти учням наскільки вони можуть бути агресивними.

На жаль, ми живемо у світі де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля. І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо і маємо зупинити його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.