Скарб таємничий із книжкової полиці

Вам доводилося колись бувати на проспекті Абонементському, станції Електронній, Читальній Площі чи Майдані Привітному? Ні?

А читачі центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна побували!

10 серпня юних читайликів розважали Андрійко Розумійко та Фея Книжкова. Це були не просто розваги, а бібліо-кешинг під загадковою назвою «Скарб таємничий із книжкової полиці». А слово яке чудернацьке – БІБЛІО-КЕШИНГ! А знаєте, що воно означає? Слово походить від англ. cache – «схованка» – гра, суть якої полягає у пошуку книг, які можуть бути заховані як у приміщенні бібліотеки, так і поза її межами. Отож пошуки були суперцікавими!

Діти побували на Словниковій алеї – де познайомилися з різновидами словників, та здійснили пошук слів. На Станції Електронній учасники змагань зайшли на електронну сторінку дитячої бібліотеки та знайшли, в якому році її було засновано. На Краєзнавчому Проспекті діти здійснили пошук книг: Т. Аноко «ПФК «Олександрія»», «Сузір’я молодих талантів Олександрійщини», В. Босько «Визначні постаті степової Еллади».

Далі учасники бібліо-кешингу знайшли послання у пляшці від Діка Сена, з якого вони дізналися, що для порятунку хлопчика з халепи потрібно згадати, з якого він твору, та знайти цю книгу на острові Пригод. Діти помандрували далі по бібліотеці та на Проспекті Абонементському знайшли острів Пригод і потрібну їм книгу. У наступному завданні діти повинні були в історичному закутку знайти книгу про отамана Сірка. І з цим завданням вони також успішно впоралися!

Наостанок потрібно було знайти на Майдані Привітному книгу, у якій знаходилася шифрограма, розгадавши яку діти дізналися про найцінніший скарб бібліотеки – це книги.

Андрійко Розумійко та Фея Книжкова подякували дітям за активну участь у бібліо-кешингу та всі разом весело пограли у Веселі Старти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.