Сім’я + книга = успіх»

Весна. Оновлення почуттів в душах людей. Романтичні мрії. І головне – жіноче свято – миле, добре, тепле, по-маминому лагідне.

В центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна до святкування 8 березня підійшли досить незвично, але дуже цікаво: запросили не тільки матусь, а й татусів, бабусь, діточок на сімейний конкурс «Сім’я + книга = успіх». Захід відбувся в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції та фінансується Європейським Союзом.

Чи часто нам усім доводиться бачити татусів у ролі учасників будь-яких акцій чи заходів? Звісно, що це дуже рідкісне явище! То ж як було приємно спостерігати за родинами маленьких читачів, які погодилися брати участь у конкурсному змаганні, за спілкуванням дітей з їхніми батьками! Це сім’ї Веласкес, Сидорових, Бульби, Спащук.

Кожна з родин продемонструвала дуже теплі відносини старшого та молодшого поколінь, справжню дружбу і любов, а ще – не могло не порадувати бібліотекарів бажання батьків та дітей спільно пізнавати щось нове, читати книги, дивитися фільми та мультики, подорожувати.

Бібліотекарі, як справжні профі театралізованих шоу, влаштували конкурс таким чином, щоб кожна хвилина заходу приносила усім учасникам та глядачам максимум позитиву, гарних емоцій, радості і навіть естетичної насолоди. Прикрасили свято талановиті діточки нашого міста: маленькі, але дуже яскраві вокалісти народного аматорського вокального ансамблю «Криниченька» Палацу культури «Світлопільський» під керівництвом чарівної Наталії Паніної, а також юні танцівниці хореографічного ансамблю «Коханочка» Олександрійського колегіуму разом зі своєю відповідальною наставницею Іриною Довженко.

Бібліотекарі-актори розвеселили дітлахів та їхніх батьків з перших хвилин свята. Та й як же не сміятися, якщо в залу увірвалася самовпевнена, уперта Принцеса з казки С. Маршака «Дванадцять місяців», яка постійно сперечалася зі своїм серйозним та ввічливим учителем-професором, наївним батьком-Королем!

Ці казкові персонажі і проводили різноманітні конкурси: «Приємно познайомитись», «Театр тіней», «Вірю не вірю», «Зоряні перегони», «Що спільного?».

Перемогла команда сім’ї Сидорових і отримала в нагороду настільну розвиваючу сімейну гру «Ерудит». Але інші родини теж не залишилися без подарунків, на них чекали інші інтелектуальні настільні ігри: «Монополія», «Менеджер» та «Крокодил».

Бібліотечні заходи такого формату дуже корисні, адже вони спрямовані на культивування духовних і культурних цінностей в сучасних сім’ях, їх згуртування.

Пісня, яка прозвучала в кінці святкової програми у виконанні студентки-практикантки Марії Бурдикіної, донесла до серця кожного присутнього у бібліотечній залі головний меседж: «Буде день щасливий і гарний самий, якщо поряд – тато і мама…».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.