Сім чудернацьких музеїв України

Побутує думка, що музеї – це нудно і нецікаво, експонати там пиляться за склом, нічого чіпати не можна, фотографувати також, а серйозні екскурсоводи розповідають все наче з підручника історії.

Тому, аби кардинально змінити уявлення молоді про відвідування музеїв, 10 січня в центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна бібліотекарі запросили своїх користувачів у віртуальну мандрівку «Сім чудернацьких музеїв України».

Присутні разом з бібліотекарем здійснили цікавий тур до оригінальних музеїв України і ознайомилися з “найкращими” культурологічними дивацтвами, а саме: Музеєм тролейбусного талончика та Музеєм сну у Києві, Музеєм сала у Львові, Музеєм звуку в Одесі, Музеєм гуцульської магії в Івано-Франківській області, Музеєм українського весілля на Полтавщині, Музеєм бурштину у Рівному, Музеєм колекційних транспортних засобів у Вінниці.

Екскурсії в згадані музеї справила велике враження на молодь і вони виявили бажання побувати в цих місцях. Адже самі музеї та їх експонати не можуть не дивувати відвідувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.