Шоколаду кожен рад, весь світ любить шоколад

7 липня відзначається Всесвітній день шоколаду.

Таке смачне свято бібліотекарі філії №10 просто не могли пропустити, тож вирішили влаштувати он-лайн круїз у світ шоколаду для дітей з особливими потребами православного літнього табору «Літо радості», що діє при ставропігійному храмі на честь Різдва Христового УПЦ.

«Шоколаду кожен рад, весь світ любить шоколад» – це був одночасно девіз заходу і його назва. Під час шоко-круїзу діти дізналися багато цікавих фактів про шоколад, історію його виникнення, переглянувши відео «Історія шоколаду» та здійснивши відео-екскурсію до Музею шоколаду у місті Тростянець.

Надихнувшись шоколадними смаколиками, учасники заходу перемістилися на ігрову локацію, де грали у різноманітні ігри : «Шоколадні говоруни», «Кумедні тварини», «Збирачі какао», та найбільше припали до смаку конкурси «Дефіле» та «Дегустація», де можна було проявити себе у ролі моделей та дегустаторів, розпізнаючи різноманітні види шоколаду.

Кожен із присутніх отримав приємні, веселі емоції, а головне – можливість посмакувати шоколадом. Не дарма вчені говорять, що шоколад підіймає настрій. Це абсолютна правда. Доведено та підтверджено нашими читачами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.