Шляхом Гідності і Свободи

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності і Свободи, встановлений відповідно до Указу Президента України з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013-лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

З нагоди пам’ятної дати в бібліотеці-філії № 2 відбулася година інформації «Шляхом Гідності і Свободи», на яку були запрошені діти з гуртків, діючих на базі Будинку культури. Ведучі Шуляк Віка та Погрібняк Людмила розповіли присутнім про події цих років та побажали всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.

До уваги дітей був представлений фільм «Революція Гідності». Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.