Шкільні табори Ч.3

Літо — це саме та пора, коли варто набиратись нових вражень, активно відпочивати, пізнавати світ і себе в цьому світі. Інколи поєднати це все часом буває непросто, але нічого немає неможливого разом із бібліотекою – філією №3 для дітей.

Мезабутніми враженнями наповнилися серця вихованців шкіл №2 та ОК. Бо свято закриття літнього шкільного табору вони відзначили весело та яскраво. Бібліотекарі влаштували для них справжню морську пригоду. Веселі морячки та сміливий капітан намагалися позбавити морського повелителя самотності та смутку. З активною допомогою малечі вони таки впоралися і всі разом веселилися.

Шкільні табори завершили свою роботу цього року, та літо тільки набирає обертів. Тож бібліотекарі не забули вкотре наголосити дітворі про різноманітні небезпеки, які можуть спіткати їх під час відпочинку. А саме: інтернет-безпека, безпека під час перебування біля водойм, під час прогулянок та спілкування зі сторонніми особами. І не зайве було наголосити про обачність вдома: безпечне використання електроприладів, сірників та зачинені двері…

Близько трьохсот відвідувачів були присутніми на бібліотечних заходах. Серед них: ЗНЗ №15, 2, Пантазіївська та Мартоіванівська школи, ОК та ОНВК. Неймовірні емоції, дитячі посмішки, веселі танці та пісні були запорукою вдалого тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.