Щастя – це Я!

Сьогодні – День щастя… А що таке щастя? Гроші? Розкіш? А, може, хмаринка в блакитному небі? А, може, метелик на долоні?..

І І веселка після дощу – це також щастя. І лелеки в небесних просторах, і ніжний спів солов’я, і сині гори, і хвилі в морі, і зорі, що відбились у чистому плесі ріки, і золотий серпик місяця, і росяна зелень трав… , і два силуети при західному сонці – це також щастя…

Будь-яка людина, що перебуває при здоровому глузді і тверезому розумі, прагне бути щасливою. Когось це почуття залишає дуже рідко, хтось, навпаки, вже й забув, що може відчувати щось подібне, але бути щасливою людиною здавалося б дуже просто і дуже природньо.

Другий рік поспіль, працівники бібліотеки – філії №10 нагадують викладачам ЗНЗ №10, пересічним мешканцям мікрорайону про День Щастя. І хоча, Щастя для кожного своє, варто знати його головні інгредієнти. Це дуже просто. На допомогу прийшли ми, бібліотекарі, підготувавши найважливіший та найголовніший в житті для всіх та кожного рецепт. Це РЕЦЕПТ ЩАСТЯ. Бібліотекарі, спільно зі своїми помічниками,учнями 7-Б класу ЗНЗ №10 влаштували марафон щастя, де роздавали Рецепти Щастя разом із солодощами, розпитували, що для кожного значить таке коротке, але разом з тим дуже важливе слово. Відповіді були різноманітними: і мир, кохання, здоров’я, дружба; і вони самі, злагода та радість у родині…

Ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість – це брати близнюки. Даруйте щастя іншим! Іноді для щастя достатньо однієї посмішки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.