Щастя поруч!

З недавнього часу в наше життя увійшов міжнародний День щастя. День щастя, що відзначається 20 березня – прекрасний привід порадувати близьких, друзів.

Щастя необхідне кожному, бо як без нього! Воно надає сили і наснаги, створює позитивний настрій, робить людину щирішою і добрішою, світлою і захопленою. І ми в цьому переконалися!

Доброю традицією, п’ятий рік поспіль, стало в працівників бібліотеки-філії №10 відзначати це трішечки не звичне для нас свято.

Цей рік не став винятком. Напередодні, разом з посланцями Щастя, учнями 3-А та 6-А класів ЗНЗ №10, працівники бібліотеки дарували приємні миттєвості жителям свого мікрорайону через «Солодкі смайлики», адже шоколад це основний інгредієнт щастя.

Створили позитивний настрій на весь день працівникам ЗДО №28 через «Мотиваційні листівки» та солодощі. Ви ж пам’ятаєте? Шоколад – основний інгредієнт Щастя!

І звичайно ж, куди ж без своїх надійних партнерів по співпраці. Для вчительського колективу ЗНЗ №10 був підготовлений бібліотечним «астрологом» Гороскоп Щастя.

Всі учасники бібліочеленджу отримали гарний настрій та позитивні емоції, а що для щастя ще потрібно?

Щастя і радість – це брати близнюки. Навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щасливі люди – запорука гармонії та злагоди в світі. Щиро бажаємо всім бути щасливими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.