Щаслива та дитина, в якої є родина

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято – День усиновлення.

Мабуть, не випадково це свято щороку в Україні відзначається у день християнського свята Віри, Надії та Любові, адже головне, що ми повинні дарувати нашим дітям, – це доброта і любов.

Свято надзвичайно тепле для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей.

Організатори Олександрійський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросили діток з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу до дитячої бібліотеки ім. Ю.Гагаріна на свято до Дня усиновлення під назвою «Щаслива та дитина, в якої є родина».

Творчий колектив бібліотеки підготував для малечі розважальну-ігрову програму: веселі конкурси, вікторини, ігри та розваги, де дітки розкривали свої таланти, творчі та інтелектуальні здібності. А допомагали в цьому казкові герої: кумедний та добрий Чебурашка, «домомучителька» Фрекен Бок, загадкова Курочка Ряба, веселий Крокодил Гена.

Бібліотекарям вдалося створити на святі теплу сімейну атмосферу і подарувати всім присутнім яскраві емоції та незабутні враження. Яскравий музичний дарунок підготували учасники вокального ансамблю БДЮТ «Магічна музика» (керівник О. Джулай).

На завершення святкових розваг на діток чекав сюрприз – настільні ігри від міського голови С. Цапюка. Для усіх учасників це свято було неймовірно веселим, енергійним та принесло масу задоволення й позитивних емоцій як для дітей, так і для батьків.

Щиро хочеться подякувати усім родинам, які взяли участь у цьому святкуванні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.