1

Шануймося, бо ми того варті

Сім’я була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Саме з неї бере початок життя людини.

12 жовтня 2017 року центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна стала центром культурного відпочинку дітей та батьків, де для них організували фольклорно-сімейне свято «Шануймося, бо ми того варті». Захід відбувся в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Європейським Союзом.

Основне завдання заходу –– створення платформи для родинного спілкування та відпочинку; зміцнення сімейних традицій; виховання шанобливого ставлення до батьків; вивчення культури, побуту, звичаїв рідного народу.

Учасниками святкового дійства стали понад 40 дітей та їх батьків міста, в т.ч. діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, внутрішньо-переміщених зі сходу України, воїнів АТО, прийомних сімей та ін.

Організатори і творчий колектив бібліотеки створили на святі атмосферу тепла, добра і безтурботності. Присутніх очікувала казкова феєрія, головними героями якої постають хлопчик богатирської сили Котигорошко, дівчинка Василинка та підступний Змій.

Діти разом з батьками брали участь у конкурсах, іграх, естафетах та давали відповіді на запитання вікторини. На святі всі присутні не тільки гарно провели час, але й навчилися згуртовано працювати в команді.

Яскраві музичні дарунки підготували учасники вокального ансамблю «Зоряний шлях» (керівник Онопа А.) та шоу-групи «Покоління NEXT» (керівник Безуглая А.) Будинку дитячо-юнацької творчості.

На завершення святкових розваг на дітей та їх батьків чекали сюрпризи – настільна гра «Поясни слово. Весела Логіка», а далі організатори пригостили усіх козацькою кашею і узваром.

Свято вдалося на славу, ввібрало в себе весь колорит українських звичаїв та обрядів. У пам’яті багатьох людей залишаться приємні та захоплюючі враження від побаченого дійства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.