«Розумні, кмітливі, допитливі, сміливі»

Любов до книги народжується в кожної людини змалечку. Маленьке дитя спочатку заворожує вигляд чудових яскравих малюнків, потім цікавих пригод казкових персонажів, а згодом і безмежний світ книжкового різноманіття. Любов до читання прививають малечі батьки та школа, а знайти цікавинки у безмежному світі літературних шедеврів допомагає бібліотека.

Із цього яскравого і корисного поєднання народжуються розумні, кмітливі, допитливі, сміливі читачі, точнісінько такі, які завітали до бібліотеки – філії № 3 для дітей на ігрову карусель з ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Горького. Вони з задоволенням змагались в «Битві казок», відгадували книжки за мелодією, інсценували «Ріпку» та «Колобок». Творчо, з вогником, чудово! І в танцювальному конкурсі прийняли участь всі! Танцювали, придумували рухи, задавали настрій. Чудові діти! Такі маленькі і такі розумні, добрі, талановиті!

Юні шанувальники книг вкотре довели, що вони багато читають і знають різноманітні казки, книги та творчість письменників.

Свято дітям сподобалося. Воно закінчилося радістю, сміхом, бурхливими оплесками. Разом з бібліотекарями діти цікаво і змістовно проводять літні канікули, отримуючи позитивні емоції від зустрічі з літературними героями, покращують навички спілкування, розвивають свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнюють багаж необхідних знань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.