Розгуляй в читальній залі

Яскравої літньої пори, коли звідусіль лине дзвінкий пташиний спів, а око милує різнобарв’я трав, здається, у самому повітрі бринить натхнення. Споглядаючи цю красу, хочеться її примножувати: образним словом, неповторною мелодією, грайливим рухом.

Літо для дітлахів асоціюється з канікулами і розвагами, спортивними іграми та мандрівками, морозивом і морем. А ще це час нових знайомств, приємного спілкування, неймовірних пригод, кумедних ситуацій, розіграшів та бешкетливого настрою.

Весело і гамірно було в центральні міській бібліотеці для дітей під час недільного балаганчика «Розгуляй в читальній залі».

Цього разу бібліотекарі підготували цікаву пізнавально-розважальну зустріч. Присутні мали можливість познайомитися з 10 неймовірними архітектурними шедеврами світу – це Бурдж-Халифа, Тадж Махал, Пагода Шведагон, Храм Святого Сімейства та іншими.

Діти взяли участь у рухливих іграх, склали казочку про квітку та згадали гру «Море хвилюється». Намалювали кольорове літо на повітряних кульках.

А як же в бібліотеці без книги? Тож згадали улюблені казки, злих, добрих, хитрих та підступних героїв, розгадали загадки та вікторину «Хто є хто?».

Час у стінах бібліотеки промайнув непомітно, юні читачі чудово провели час, отримали заряд позитиву і гарний настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.