Романтик-шоу «Сьогодні лише про любов»

Переддень Дня всіх закоханих…

Його справді можна назвати надзвичайним та сповненим райдужних надій. На обличчях у кожного грає загадкова посмішка. Всі обирають один одному валентинки, подарунки та обов’язково визначають, як саме будуть святкувати це романтичне свято.

Працівники бібліотеки філії №10 підійшли до цього як завжди творчо, запросивши учнів 8-Б класу ЗНЗ №10 на романтик-шоу «Сьогодні лише про любов» з елементами гри «Хто зверху». У ролі ведучих виступали самі учні. Команди хлопців та дівчат завзято грали, доводячи свою кмітливість та ерудицію. Учасників та глядачів радували пісенним співом талановиті учениці 8-Б класу Савенко Ангеліна та Пузиревська Анастасія.

Глядачам сподобався конкурс «Березневі коти» в якому необхідно було пронявкати улюблену пісню. Завдяки конкурсу «Збери літери» гравці повеселились на славу, зібравши та відгадавши максимальну кількість слів із запропонованих літер. Активно проявили себе вболівальники у грі з глядачами «Летючі серця». Змагання між гравцями були добрими та веселими. В залі панувала атмосфера невимушеності та грайливого настрою. Визначити найкращу команду виявилося нелегко, адже вони обидві були спритними та кмітливими. Але все ж таки пальму першості отримала команда дівчат. Сьогодні вони були кращими.

У такому форматі ми святкували вперше, але учасникам це припало до смаку!

Нехай у вашому житті буде місце для Любові! Кохайте і будьте коханими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.