1

Рідного краю різнобарв’я

Рідний край – це мала Батьківщина, частина нашої неньки України. Ще з давніх часів українці навчали дітей любити і берегти свою землю.

Любов до України починається з любові до своєї малої Батьківщини – місця, де людина народилася і провела дитячі роки свого життя. Це місце, де пройшло дитинство, де залишилися друзі, а може, і перше кохання.

У кожної людини є своя батьківщина. В одних – це велике місто, в інших – маленьке селище, але всі люди люблять її однаково. Для восьмикласників ОНВК №17 таким місцем є наше рідне місто Олександрія.

Щоб більше дізнатися про свою маленьку батьківщину учні завітали до центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна на краєзнавчий калейдоскоп «Рідного краю різнобарв’я».

Ведуча заходу познайомила відвідувачів з історією рідного міста, легендами, історичними подіями, які сталися багато років тому в нашому місті, згадала нові назви міста та вулиць, які були перейменовані. А ще, діти складали пазли з зображеннями архітектурних споруд та переглянули фільм «Історія старого міста».

Під час спілкування, бібліотекар Світлана Василівна намагалася поглибити знання школярів про рідний край, про Україну, прищепити любов до малої Батьківщини, національну гордість за український народ.

Наприкінці заходу діти виявили бажання почитати книжки про рідний край та вийшовши з бібліотеки жваво обговорювали почуте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.