«Рідне місто пізнаю»

Багата своєю історією та культурною спадщиною Олександрійщина. Знати її має і молоде покоління.

З нагоди 273-ї річниці рідного міста 23 травня в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна відбувся День краєзнавства «Рідне місто пізнаю». Для своїх відвідувачів бібліотекарі підготували цікаві та пізнавальні заходи.

Історична мандрівка «Олександрія у дзеркалі часу» ознайомила учнів 5-Б класу НВК “ЗНЗ I-III ступенів № 9-спеціалізована школа” з багатим минулим краю та міста. Школярі мали змогу переглянути відеофільми «Олександрія – 100 років тому» та «Сучасна Олександрія», презентацію про місто «Мандрівка дідусевими стежками», взяти участь у іграх, конкурсах, ребусах. Скільки цікавих фактів про Олександрію та нових імен відкрили для себе відвідувачі нашої бібліотеки! Діти читали вірші та разом з бібліотекарями пригадали прислів’я про рідний край, рослини, які ростуть у нас, птахів і тварин рідного краю.

Переглядаючи презентацію учні згадали всіх відомих людей, якими славиться наш край і космонавта Леоніда Попова, і талановитого актора Гната Юру, і вченого історика Дмитра Чижевського та багато інших видатних наших земляків.

Закріпити знання п’ятикласникам допомогла вікторина «Мій рідний край де я живу – Олександрією зову». І за кількістю правильних відповідей найуважнішими та найактивнішими виявилися Бірко Діана, Горщинський Максим та Платов Арсеній.

Гарні враження залишилися у відвідувачів бібліотеки і після: • перегляду виставки дитячого малюнку «Олександрійська веселка»; • участі у квесті «Мандруємо рідним містом», краєзнавчому променаду «Чудовий край – чудової краси!» та краєзнавчому асорті «Палітра святкового міста». А ще читачі мали можливість ближче познайомитись з книгами на виставці «Мій край-моя історія жива!», які є в наявності у книгозбірні.

Тож, протягом Дня в закладі панували відмінний настрій і чарівна атмосфера!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.