Революція Гідності, охрещена кров’ю

Хронометр пам’яті «Революція Гідності, охрещена кров’ю» допоміг сьогодні працівникам бібліотеки-філії №10 разом з підростаючим поколінням, учнями 7-б класу ЗНЗ №10, згадати доленосні події не лише в історії України, а й в житті кожного з нас – Революцію Гідності.

Учні з почуттям гордості вслухалися в кожне слово бібліотекаря, яка у своєму виступі повідомила, що Україна – це територія гідності і свободи, адже тема Майдану – одна з важливих трагічних тем в історії України. Під час заходу присутні повернулися у ті трагічні 2013-2014 рр. Дізнались про реальні події, які відбувалися на Майдані і мали змогу детальніше дізнатися про початок Революції Гідності та про загибель Героїв, ім’я котрим Небесна Сотня, про трансформацію Революції Гідності у визвольну війну проти російського окупанта та внутрішніх перевертнів, про українських патріотів на Сході країни, що мають надвисоке почуття обов’язку і любові до України.

Учасники заходу активно та емоційно вели діалог стосовно поняття гідності, адже для кожного воно своє. Відчули енергію та характер, підтримку та віру у краще майбутнє, познайомившись із музикою Майдану. На власні очі побачили експонати музею Революції Гідності.

Всі погодилися, цей день потрібно пам’ятати, адже свобода та гідність стали найціннішими для українців. За це боролися ще наші пращури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.