Релакс-шоу Веселі канікули

Під час літнього табору учні 1-х класів НВО «Олександрійської гімназії ім. Т.Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школи мистецтв» потрапили до бібліотеки – філії №3 для дітей на незвичайне заняття – гру з елементами лялькової вистави «Правовий кошик казкових героїв», де дітлахи пригадали їх основні права, зазначені у Конвенції ООН та прописані в Конституції України.

ПСьогодні на релакс-шоу «Веселі канікули» до бібліотеки-філії №10 завітали учні літнього табору «Веселка» при ЗНЗ №7. Чомусь у багатьох складається враження, що в бібліотеці сумно, нудно, і тут працювати зовсім не весело. Та це не так! Котрий рік підряд працівники нашої бібліотеки ламають ці застарілі стереотипи. У бібліотеці завжди весело, тому що працюючи з дітьми бібліотекарі самі стають трішки дітьми.

Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, корисно, а головне – весело провести свій літній відпочинок.

Бібліотекарі підготувала для учасників релакс-шоу літературні та логічні ігри, вікторини, мультимедійні відеоперегляди, інформ-хвилинки та інтернет–веселощі. Вони всі разом «Збиралися на курорт», «Рятували яйце від мишки», «Ловили кульки», «Витягували ріпку», пограли у «Театральні етюди», «Винахідливого музиканта», «Дві справи одночасно» які викликали неймовірний сміх та показали непередбачувану фантазію учасників заходу.

Кожен з нас з щемом згадує найкращу пору життя – дитинство. Адже, саме в цей безтурботний період ми по-справжньому можемо насолоджуватися життям. А зараз це допомагають нам зробити наші маленькі читачі. Тож, на канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.