Письменник-гуманіст, неперевершений майстер сміху – Марк Твен

Чи знаєте ви хто такий Семюел Ленгхорн Клеменс?

Це добре відомий всім нам своїми романами «Пригоди Тома Сойєра» та «Пригоди Гекльберрі Фінна» видатний американський письменник, журналіст, гуморист, сатирик, публіцист, видавець, громадський діяч – Марк Твен, який народився 30 листопада 1835 року. У юності він працював на пароплаві, який курсував річкою Міссісіпі і псевдонім Mark Twain дослівно перекладається як «мітка два сажні» — позначка мінімальної глибини, придатної для проходження річкових суден.

До 185-річчя з дня народження письменника, в Центральній міській бібліотеці, бібліотекарі підготували бібліофреш «Письменник-гуманіст, неперевершений майстер сміху – Марк Твен».

Читачі та гості книгозбірні мають змогу поринути у світ незвичайних пригод та подорожей, ознайомитися з віхами життя письменника та почерпнути пригорщу мудрості зі сторінок його творів. Адже вони підкорюють не лише цікавим сюжетом, життєрадісною атмосферою чи живою іронією. З кожної сторінки до нас промовляє сам автор, даруючи «перли» свого гострого розуму та непересічного життєвого досвіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.