Привітай Євросоюз з днем народження!

1 листопада свiтова спільнота вiдзначає День заснування Європейського Союзу.

ЄС утворився на основі підписаного 7-го лютого 1992-го року Маастрихтського договору, який набув чинності 1-го листопада 1993-го року i який заклав основи існування Єдиної Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні.

Європейський союз – напевно найбільш природне сучасне економіко-геополітичне об’єднання на сьогодні, яке представлене більш ніж пів мільярдом її жителів. Приєдналася до святкування і Центральна міська бібліотека, яка провела інформаційну акцію «Привітай Євросоюз з днем народження!» в рамках якої бібліотечні працівники ознайомили користувачів бібліотеки з поняттям «Європейський союз», метою його утворення, країнами-членами, вимогами до кандидатів для вступу ЄС, а користувачі в свою чергу написали побажання в честь дня створення ЄС.

В цей День ми приєднуємося до привітань і поздоровлень на адресу всіх представників ЄС, бажаємо їм стійкості, суспільного зростання, економічного і політичного добробуту, яскравих перемог і мирного неба! З днем народження Європейського союзу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.