1

Приходьте, друзі, на гостини

Бібліотека – храм добра і знань, до якого приходять ледь навчившись читати. А працівники бібліотек, які обслуговують дітей, докладають багато зусиль, уміння, винахідливості, щоб для маленьких читачів бібліотека стала казковою домівкою.

Зусилля бібліотекарів спрямовані на те, щоб маленький читач відвідував бібліотеку не тільки як місце обміну книжок, а як храм знань і мудрих думок, а читання стало б для нього творчим процесом.

Всеукраїнський день бібліотек – данина великому внеску бібліотек у культуру та науку нашої країни.

Професійне свято – є прекрасною нагодою для проведення широкої рекламно-інформаційної кампанії, бібліотечно-інформаційних заходів з донесенням ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному культурно-освітньому просторі.

Тож, напередодні свята до бібліотеки-філії № 2 завітали учні 3-Б класу НВК «ЗНЗ I-III ст.№12-ДНЗ» (вчитель Кірічік І. В.) на літературне свято «Приходьте, друзі, на гостини», на якому діти поринули в цікавий світ гри. На святі на них чекала Казка (Руссу Анна), яка повела їх по стежках квест-гри. Діти називали повне ім’я казкового героя, відгадували загадки, проходили лабіринти, виправляли помилки в казках, відповідали на запитання та складали пазли із зображенням казок.

На святі було весело, звучала музика та дитячий сміх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.