Пригоди світлофора Моргайка

Тема безпечної поведінки дітей на дорозі актуальна та завжди важлива, особливо у літній період. Літні канікули – найулюбленіша пора всіх дітей, бо це пора веселощів і безтурботності.

Тож, 7 червня, в рамках програми «Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020» в центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна, відбулася ігрова програма «Пригоди світлофора Моргайка» для учнів 5 класу Ліцею інформаційних технологій, що мала на меті в цікавій та доступній формі ознайомили дітей з правилами безпечної поведінки на дорозі.

З огляду на те, що проблема безпеки на дорогах сьогодні надзвичайно актуальна, бібліотечні працівники запросили на захід представників сектору регіональної поліції.

Під час цікавої та змістовної бесіди, поліцейські звернули особливу увагу юних учасників дорожнього руху на ті елементи Правил дорожнього руху, які передусім необхідні їм для самостійного пересування в місті. Зокрема, йшлося про перехід вулиць та вимоги щодо їзди на велосипеді, роликах, сігвеях, про дорожні знаки та розмітку, інші важливі нюанси дорожньої безпеки, навели приклади дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх, які трапилися на території області під час літніх канікул.

Ігрову програму продовжили конкурси загадок, розгадування дорожнього кросворду, вікторина «Чи знаєш ти правила дорожнього руху?» та ігри «Постав дорожній знак», «Гараж», «Автобуси», «Назви транспортний засіб літературного героя», «Знайди пару», «Світлофор і швидкість», «Три кольори».

Така форма заходу, судячи з відгуків дітей, найбільше припала їм до вподоби, адже в невимушеній ігровій атмосфері здобувати знання переважно цікавіше, аніж заучувати з підручників.

І, на останок, діти запевнили, що будуть слухняними пішоходами та велосипедистами, а отриманими знаннями та враженнями поділяться з друзями і батьками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.