Прощавай літечко

Дуже швидко плине час і пролітають останні дні канікул. Веселе, безтурботне Літечко готується до зустрічі з панною Осінню, а дітвора – зі школою. То ж бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей вважають своїм обов’язком організувати своїм маленьким відвідувачам незабутній відпочинок з казковими героями і книгою.

Завітавши на літературну галявину «Прощавай літечко», маленькі мрійники мали змогу помандрувати морями та океанами разом із капітаном Джо та піраткою Зізі.

Хлопчаки пройшли посвяту в матроси, під час якої дали обіцянку бути відповідальними та уважними до інших і вирушили на зустріч пригодам. Зібрана команда робила зупинки на різних казкових островах. На острові «Здоров’я» маленькі матроси мали змогу продемонструвати свою фізичну підготовку, витривалість та основні правила здорового способу життя. На острові «Гурман» спробували свої сили в кулінарному мистецтві та поділилися рецептами улюблених страв. На острові «Знань» хлопчики показали свою ерудицію. Вони завзято відповідали на питання літературної вікторини, відгадували ребуси та обговорювали прочитані книги.

Таке емоційне, насичене дозвілля жодного учасника не залишило байдужим. Заливчастий сміх, жарти та позитивні емоції надовго залишаться в пам’яті маленьких користувачів дитячої бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.