Промінці добра

Добро починається з маминої посмішки, з міцної родини, теплого сонячного ранку, гарного вчинку. Зроби людям добро, та воно повернеться до тебе сторицею.

А як добре всім, коли дитячі очі наповнюються любов’ю та радістю, коли навкруги лунає музика та дзвінкий сміх. Бадьора музика зібрала в центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна підопічних Православного регіонального батьківського комітету м. Олександрії та дітей з особливими потребами ГО «Серце матері» на комплексний захід, який включав в себе перегляд лялькової вистави, рухливих та інтелектуальних ігор, голосних читань.

Бібліотекарі підготували для них повчальну лялькову виставу «Як Качанчик кращу маму шукав». Головний герой порося Качанчик втік з дому, бо не хотів умиватися і допомагати своїй матусі. На своєму шляху він зустрічав інших героїв, для кожного з яких – його мама найкраща. Качанчик не вірив новим друзям, аж поки не зустрів Вовка і Лисицю. Тож, зустріч з мамою стала для малого розбишаки найкращим подарунком. Глядачі-діти пильно спостерігали за подіями, які відбувалися в ході лялькової вистави. Бурхливими оплесками вони відмітили зустріч мами Свинки з синочком Качанчиком. Мами люблять всіх дітей на світі, але ж, звичайно, свого малюка – найбільше. Для дитини важливо не тільки материнська посмішка, а й її розуміння та любов.

Після закінчення вистави до дітей з ігровою програмою завітали казкові герої Віні Пух, П’ятачок та весела Свинка Пеппа. Вони розважали присутніх веселими жартами та провели рухливі ігри «Кільцекид», «Музичні кеглі», «Ковбойські перегони» та «Чарівний капелюх».

Продовжуючи спілкування, Пеппа провела всіх до читальної зали відділу обслуговування учнів 1-4 класів, де бібліотекар почитала їм та запропонувала розгадати загадки. Із задоволенням всі складали пазли та розрізняли листочки різних дерев, пограли у гру «Ромашка». Потім відвідали кімнату психологічного розвантаження, де найбільше всі зацікавилися кінетичним піском. І на завершення відвідали бібліотечний міні-зоопарк, де кожен з присутніх міг близько познайомитися з його мешканцями: погладити черепаху або кролика, потримати хом’ячка або декоративного щура… Також дітей зацікавили розмальовки-антистрес, що біля міні-зоопарку. Зустріч видалася цікавою та змістовною.

Захід відбувався в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.