Профорієнтаційний коучинг «Професія. Кар’єра. Успіх!»

Вибір професії — це один із самих важких етапів в житті кожної людини. Адже, саме від нього найчастіше залежить, яким буде наше майбутнє.

Всі ми хочемо, щоб у нас було все: улюблена робота, успіх і визнання, кар’єрний ріст і забезпечене майбутнє. Але як вибрати професію, яка забезпечить успішне майбутнє? Як знайти «свою» справу? Саме це намагалися зробити працівники бібліотеки для юнацтва разом з учням навчально-виховного комплексу №9 на профорієнтаційному коучингу «Професія. Кар’єра. Успіх!».

Під час спілкування молодь відверто висловлювала свої думки з приводу майбутньої професії та якостей необхідних для здобуття успішної професійної діяльності. Усі разом аналізували формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба» та міркували, як кожен з учасників може застосувати її до себе. Крім того, визначили фактори, які необхідно врахувати при виборі професії, та розробили алгоритм своїх дій на шляху до омріяної професії. Молодь з задоволенням взяла участь у грі «Крокодил», де учасники, отримавши картку з зображенням професії, мали показати її за допомогою жестів. А декому ще й «пощастило» витягнути картки з найнезвичайнішими професіями в світі.

Запропоноване тестування допомогло учням довідатися, до якого типу професії вони найбільш схильні, а який вид діяльності їм навпаки протипоказаний.

Сподіваємося, що ця зустріч була корисною для молоді і допоможе їм у правильному виборі майбутньої професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.