1

Професія – порятунок

З початком нового навчального року, працівники бібліотеки-філії №10 вирішили започаткувати цикл стиль-зустрічей з людьми різних професій.

І ось, 12 вересня відбулася перша зустріч, на яку було запрошено: фахівця групи реагування майора служби цивільного захисту Метельського Яна Олеговича та фахівця 2 державного пожежно-рятувального загону Шабанову Світлану Олександрівну ДСНС Олександрії. На захід завітали учні 7-Б класу ЗНЗ№10.

Представники вищезазначеної пожежної частини провели інструктаж із протипожежної безпеки, перевірили знання учнів правил поведінки при виникненні пожежі, навели статистичні дані про пожежі в Олександрії та районі. Відповіли на численні запитання школярів, які стосувалися, окрім вищевказаних тем, так і питань профорієнтації. Наших школярів цікавив увесь підбір загальнолюдських і професійних якостей, якими повинен володіти пожежник, які навчальні заклади готують спеціалістів даного профілю, про умови прийому до цих закладів, і яку зарплатню нині отримують люди цієї нелегкої професії.

Також, діти мали змогу, приміряти на себе робочий костюм рятувальника, панорамну маску та кисневий балон.

Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. Цю професію обіймають непрості люди, люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх, люди, які незважаючи ні на що готові кинутися на допомогу. Без таких працівників не можна обійтися в будь-якому суспільстві. Працівники бібліотеки й надалі будуть знайомити своїх користувачів з цікавим світом професій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.