Презентація посібника Ірини Михалевич «Фарбування писанки. Природні барви»

29 березня в центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна відбулася презентація практичного порадника Ірини Михалевич «Фарбування писанки. Природні барви», який вийшов друком на початку березня 2018 року.

Ірина Михалевич – майстриня, яка популяризує природні барвники у писанкарстві. Учасниця єпархіальних, міських, обласних, республіканських конкурсів, фестивалів, конференцій, майстер-класів з писанкарства.

Книга «Фарбування писанки. Природні барви» надрукована у Харкові, містить 46 сторінок, перший наклад – 150 примірників. На сторінках порадника розміщено 14 рецептів приготування відварів з різних трав, квітів, ягід та корінців. Окремі розділи присвячено азам писанкарства: з чого почати, як підготувати яйця для роботи, як тримати писачок та розігрівати його тощо.

Автор книги ознайомила присутніх з історією створення книги, відповіла на запитання, які виникали в ході презентації та провела майстер-клас з писанкарства для учасників зустрічі – студентів коледжу культури та мистецтв та всіх бажаючих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.