Презентація нової збірки літературно-мистецького альманаху «Джерело» (випуск 5)

Кожна поетична зустріч – це теплота спілкування, радість від занурення у цілющі джерела поетичного слова, яке єднає всіх спраглих, що прагнуть до творчих пошуків. З правіку джерелом духовного багатства була книга.

23 травня в Центральній міській бібліотеці відбулося непересічне явище культурного життя нашого міста – чарівної Олександрії – презентація нової збірки літературно-мистецького альманаху «Джерело» (випуск 5), яка присвячена 30-річчю літературного клубу «Джерело». Учасники клубу – мешканці Олександрійського краю, небайдужі до поезії, взагалі до художнього слова. У читальній залі зібралися друзі, колеги та шанувальники творчості місцевих поетів.

Збірка «Джерело» – найбільш повна з усіх, що були видані клубом починаючи з 1992 року. У книзі зібрано вірші та прозу всіх авторів, хто колись мав відношення до клубу – і тих, хто друкував свої твори у попередніх збірках «Джерела» 1990 – 2017 років, і тих, хто писав у ранній період в 1980 році, коли публікації були можливі лише у періодичних виданнях.

Привітав керівника та членів літературного клубу «Джерело» з виходом нової збірки міський голова Степан Кирилович Цапюк, завдяки якому вона виходить з 2004 року.

Заступник начальника управління культури та туризму Олександрійської міської ради Наталія Сергіївна Волкова побажала всім членам літературного клубу міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів в письменницькій діяльності та щоденних справах.

Участь школярів у заході нагадала про наше духовне коріння, наповнила особливими почуттями до рідної культури, стала доброю нагодою для осмислення духовного заповіту видатних слов’янських просвітителів, апостолів слов’янства.

Присутні із задоволенням слухали декламування віршів поетами. Володимир Григоріченко та Юрій Жигалкін майстерно виконували пісні на власні вірші та на вірші інших поетів.

Гості вітали керівника і членів клубу та бажали їм внутрішньої гармонії, великої енергії і мистецького світосприйняття.

Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотек міста для ознайомлення з новою збіркою «Джерело».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.