Презентація книги Л. Підгірної «Під чужим прапором»

Нещодавно світ побачила третя книга про героя Марка Шведа відомої української письменниці Лори Підгірної – «Під чужим прапором».

10 жовтня в затишній читальній залі Центральної міської бібліотеки м.Олександрія відбулась презентація книги.

Лора Підгірна – українська журналістка, письменниця, сценаристка, поетеса, авторка проекту «Літературний туризм». Працює у жанрі українського історичного вестерну. Її успішним дебютом стали романи із серії «Пригоди Марка Шведа» – «Червона Офелія», «Печатка святої Маргарити» та «Під чужим Прапором». Також вона написала неймовірний історично-авантюрний роман «Омбре», який став лауреатом престижного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Романи». Лора Підгірна співавторка та укладачка збірок: «Різдво через Збруч», «Великдень через Збруч» та «Покрова через Збруч».

Разом з авторкою присутні поринули у літературний екскурс історією, яка відображена в книзі: В Україні збирає гіркі жнива Голодомор. Зелений Клин може стати головною опорою українців у боротьбі проти совєтської окупації, “аби тримати Москву у шаху”. А тим часом – Стара Європа у передчутті нового неминучого лиха, бо у недрах Веймарської республіки поволі зводиться на ноги Гітлеризм… Нові небезпечні випробування чекають і на Марка Шведа. Тепер, волею долі, він – спеціальний агент МІ-6 і разом із молодим британським журналістом Яном Флемінгом має виконати таємні, сповнені небезпеки місії у Харбіні й совєцькій Москві… Однак, і під чужим прапором Марко залишається лицарем Таємного Українського Легіону. Повернути вкрадену історію свого народу, розгадати таємницю свого роду і не загубити подароване йому долею кохання не просто, бо ворог той самий. Він так само жорстокий. Він усюди: на Далекому Сході, у Москві, і навіть у Лондоні…

Нові пригоди українського “Джеймса Бонда” – Марка Шведа, що розгортаються на історичному тлі 30-х, майстерно виписаному авторкою, Лорою Підгірною, вражають своєю реалістичністю і драматизмом.

Небезпеки, таємниці, кохання… А головне – українська історія, невивчені і незасвоєні уроки якої можуть відгукнутися для сучасників дуже болючими наслідками.

Презентація книги із серії Пригоди Марка Шведа відбулась «на одному подиху», всі присутні захопливо слухали авторку.

В кінці зустрічі Лора Підгірна анонсувала вихід наступної частини пригод Марка Шведа та побажала олександрійцям читати сучасну українську літературу.

Зацікавились творчістю Лори Підгірної? Тож хутчіш до бібліотек нашого міста, де ви зможете взяти та прочитати книги відомої української письменниці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.