Презентація книги Анатолія Штанька «Відеоальбом-91»

Кожна книжка місцевих авторів, яка виходить друком – це приємна подія в культурному житті міста Олександрія.

18 лютого в читальній залі Центральної міської бібліотеки відбулася презентація поетичної збірки Анатолія Штанька «Відеоальбом-91». Це частинка особистого поетичного щоденника Анатолія Штанька за 1991 рік. Внутрішній світ автора неповторно об’єднується із зовнішніми подіями в суспільстві того часу. Палітра ліричних, філософських та історичних фарб створює картини складного душевного стану, напередодні великих змін як у житті автора, так і країни…

На презентацію завітали місцеві поети, жителі міста, бібліотекарі та журналісти. Привітали Анатолія Григоровича з виходом нової поетичної збірки – Широкун І.В., член спілки журналістів України; Лантух С.І., заступник голови літературно-мистецького клубу «Джерело»; Троцюк Т.В., директор Олександрійської міської ЦБС; Гончарова Н.І., член літературно-мистецького клубу «Джерело» і колеги по перу Аноко Т.М. та Маруфі Л.Б.

На презентації звучало багато чудової поезії, але найбільше, звичайно, від самого автора, який багато віршів присвятив своїм спогадам, переживання в період 1991-го року.

Зустріч з поетом-земляком залишила позитивний настрій у присутніх, дала їм величезний моральний і емоційний заряд. Гості презентації на згадку отримали поетичну збірку з автографом Анатолія Штанька, бажали автору подальших успіхів на поетичній ниві та багато нових книг і вдячних читачів.

Тож з нетерпінням чекаємо нових поетичних зустрічей, які відбудуться незабаром, щоб в черговий раз переконатися, що для творчості не існує ні кордонів, ні перепон.

Для знайомства з книгою чекаємо в бібліотеках міста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.