Презентація книг Піщанського В.К.

1 грудня в приміщенні бібліотеки для юнацтва відбулася презентація книг фітоонкотерапевта, бакалавра натуральної медицини, співробітника інституту фітотерапії – Піщанського Володимира Кириловича.

Ця людина понад 22 роки займалася розробкою теорії утворення ракових клітин і ракових пухлин, метастазів і доброякісних пухлин.

З книгами автора, його теорією виникнення раку, його поглядами та методами боротьби зі злоякісними утвореннями присутніх познайомив пацієнт Володимира Кириловича – Геннадій Замрика. Він поділився історією своєї хвороби, та як він потрапив до Піщанського. Розповів, що основою його лікування стало протиракове харчування (автор взяв за основу метод Моермана), рослинні яди, а також біологічно активні добавки, зокрема вітамін С.

Щодо профілактики раку, Геннадій акцентував увагу на тому, що потрібно намагатися самим убезпечити себе, знизити фактори ризику – не спалювати листя та сміття, уважно читати склад продуктів на етикетках, вести здоровий спосіб життя (не палити), пити очищену воду, намагатися уникати неконтрольованого лікування антибіотиками.

Присутні дуже довго спілкувалися з гостем, задавали йому багато запитань, більшість яких стосувалось правильного харчування, дієт, та кожен отримав відповіді.

На презентації були представлені такі книги: «РАК. Будем жить», «РАК. Памятка онкобольному», «РАК. Теория и терапия будущего» та «Как зарождается и лечится РАК», які були подаровані бібліотекам міста.

Кожна людина має право сама вирішувати – погоджуватися їй з висновками автора чи ні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.