Правовий урок “Я маю право!”

Одним із аспектів всебічного розвитку особистості дитини є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину всебічно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре навчаючись, порушує закони.

Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності.

Для того, щоб розширити кругозір дітей з їх правової освіти за справу взялися працівники бібліотеки філії №10 спільно з фахівцем Олександрійського центру БВПД Анна Олексіївна Лунга- Лягуша. Учасниками правового уроку стали учні 5-А класу ЗНЗ №10.

За допомогою мозкового штурму, різноманітних ігрових вправ у бібліотеці обговорювали права дітей, а для яскравих прикладів використали відеоматеріали. Учасники виявилися активними та допитливими.

Ведучі наголосили, що без дотримання цих прав неможливе нормальне існування та розвиток людини в суспільстві. Окрім того, діти мають не тільки знати свої права, а й вміти їх захищати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.