Правова гра «Мої права – моя фортеця»

Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. З дитячих років діти потрапляють в різні ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки.

ББуває так, що вони не знають , як захистити свої права, що для цього слід зробити, до кого звернутись по допомогу. Тож бібліотекарі бібліотеки – філії №3 для дітей 18 березня провели морально – правову гру «Мої права – моя фортеця» для учнів 4 – Д класу НВО «Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка-ЗНЗ І-ІІ ступенів-школа мистецтв».

Дітей чекала захоплююча подорож у світ дитячих прав, а дороговказом слугував текст Конвенції ООН про права дитини. Під час гри, учасники заходу своїми малюнками продемонстрували знання своїх прав.

Діти заглянули у чарівну скриньку, де побачили найцінніший скарб планети Земля – себе. Побували у ролі суддів, де оцінювали вчинки героїв казок. Пограли в гру «Моя візитка». Дізнались про те, як створювалась Конвенція про права дитини, яке важливе значення вона має, із яких статей складається. А також усвідомили, що кожна дитина має не лише права, а й обов’язки, погравши в гру «Виконуємо свої обов’язки».

Головний висновок, який зробили діти під час гри, – це те, що правові знання потрібні всім і завжди, в тому числі і повсякденному житті. І завдання кожного – дотримуватися своїх прав і обов’язків, не порушуючи прав і законних інтересів оточуючих людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.