Правова година «Домашнє насильство»

З метою підвищення правової свідомості юних українців щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті в межах закону, бібліотекар бібліотеки-філії №5 Н. В. Воробйова спільно з начальником відділу Олександрійського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги В. А. Світановським провели для учнів Олександрійського професійного ліцею правову годину «Домашнє насильство».

Учасники зустрічі отримали покрокові практичні поради, які можуть допомогти жертвам домашнього насильства захистити свої права та розірвати коло насильства в сім’ї. Розглянули питання: як відрізнити насильство в сім’ї від конфлікту, куди звертатися за допомогою у випадках насильства, чому людина виявляє агресію по відношенню до оточуючих.

Під час зустрічі було висвітлено юридичні та профілактичні аспекти цієї проблеми. Також, був представлений огляд електронних ресурсів державних установ та громадських організацій, що надають допомогу: правову, психологічну, соціальну постраждалим від домашнього насильства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.