1

Права людини понад усе

Чи ви знали, що у Франції заборонено давати поросятам ім’я Наполеон? А у будівлі Парламенту Великобританії заборонено вмирати?!

Закони – річ важлива, ніхто й не сперечається, але щоб їх логічно та правильно створювати, необхідно бути добре обізнаним в галузі права. Можна, навіть, сказати «бути справжнім профі».

З правовими питаннями ми стикаємося постійно, а щоб вміло і правильно користуватися своїми правами і добре знати свої обов’язки, треба знати закони. Саме для того, й було проведено Open-лекцію з елементами гри «Права людини понад усе» для учнів навчально-виховного комплексу №9 та Ліцею інформаційних технологій, де юні гості заходу, мали змогу активно проявити себе, відповідаючи на питання ігрових модулів: «Правознавчий марафон», «Квітка моїх прав», «Числа в правознавстві» та ін.

Учасники проявили творчість та винахідливість в ігрових модулях «Павутина» та «Юридична консультація». В цих моделях юні правознавці складали слова із переплутаних букв, інсценізували правові ситуації, жваво обговорюючи відеоконкурс, де вони переглядали фрагменти з фільмів та визначали, яке правопорушення екранізовано.

Юні правознавці показали свої відмінні знання з предмету права та довели нам, що вони дійсно в майбутньому можуть бути справжніми профі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.