Прайм-тайм Крокують ветерани сивочолі, а Перемога завжди молода

День Перемоги це день нашого національного тріумфу, символ героїчного минулого та величі духу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в 74- річницю героїчного подвигу, бібліотекарі бібліотеки-філії №10 разом із учнями 8-А класу ЗНЗ№10 провели прайм-тайм «Крокують ветерани сивочолі, а Перемога завжди молода». На якому учні дізналися трагедію Другої світової війни, як виборювали перемогу наше старше покоління, переглянули відео про єврейську дівчинку Анну Франк та її відомий у всьому світі щоденник. Учні ділилися спогадами своїх прадідусів та прабабусь про жахіття та злидні Другої світової війни.

Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням про те,що немає більшої цінності, ніж пам’ять !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.