Прайм-тайм Правила безпеки під час літніх канікул

Незабаром літо – чудова пора ! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями в таборах відпочинку. А ще – цікаві пригоди під час прогулянок або риболовлі, несподівані зустрічі й нові знайомства. Відпочинок улітку завжди йде на користь, якщо, звичайно, постійно дбати про власну безпеку і безпеку рідних.

Щоб відпочинок не приніс небажаних проблем, працівники бібліотеки-філії №10 спільно з Центром БВПД за участю фахівця Анни Лунги – Лягуші організували та провели прайм-тайм «Правила безпеки під час літніх канікул». Захід проходив в межах право-просвітницького проекту «Я маю право». Учасниками заходу стали учні 7-х класів ЗНЗ №10.

Анна Олексіївна цікаво та змістовно розповіла учням про те, на що варто звертати увагу коли ви залишаєтесь самі вдома, як правильно поводити себе з незнайомими, які прагнуть з вами поспілкуватися чи то на вулиці, чи на прибудинковій території, як убезпечити себе та своє життя йдучи відпочивати на річку чи став, яку інформацію не варто розміщувати в соціальних мережах, як не стати жертвою викрадення, як убезпечити себе від Інтернет – шахрайства.

Подякувавши учасникам заходу за активне, продуктивне спілкування, Анна Олексіївна побажала: гарних літніх канікул, весело та з користю провести їх, а саме головне – безпечно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.