«Повір у себе»

«Повір у себе, і в тебе повірять інші» – під таким гаслом вже п’ять років поспіль в нашому місті проводиться фестиваль творчості серед дітей та молоді з особливими потребами.

31 травня на базі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна відбувся І тур фестивалю «Повір у себе». В цьогорічному заході, який постійно організовує Олександрійський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, взяли участь діти, які мають функціональні обмеження Громадської організації інвалідів «Віра».

З найкращими побажаннями до дітей та їх батьків звернулися працівники Олександрійського МЦ СССДМ.

А далі творчий колектив бібліотеки подарував присутнім справжню святкову феєрію з казковими героями: Червона Шапочка, Маша, Михась, Баба Яга та Шапокляк. Дітлахи з радістю брали участь у веселих іграх, розвагах, змаганнях і конкурсах.

Родзинкою свята стала демонстрація дітьми своїх талантів. Присутні мали змогу насолодитись чудовими піснями, віршами й гуморесками, в які малеча вклала не тільки майстерність, але й частинку душі. Кожен виступ юних учасників фестивалю присутні вітали бурхливими оплесками та схвальними вигуками.

На заході панувала тепла й затишна родинна атмосфера. Не обійшлось і без сюрпризів для присутніх. Привітали присутніх зі святом вокалісти студії художньої творчості «Universal Art» (керівник Наталія Подкур).

Наприкінці фестивалю діти отримали солодкі подарунки від міського голови С.Цапюка та побажання організаторів усім успіхів та віри у власні сили, бути завжди натхненними і творчими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.