Посмішкотерапія

Осіння похмура, холодна погода зовсім не привід для смутку! На сторінках міжнародного календаря є такий день – Всесвітній день посмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій.

Тож, працівники бібліотеки-філії №10 вирішили відкрити в цей день у бібліотеці бібліо-медпункт з сеансом «Посмішкотерапії». На сеанс було запрошено учнів 3-Б класу ЗНЗ №10. Дітлахи були приємно здивовані, адже їх зустріли не бібліотекарі, а лікарі гарного настрою. На початку, їх поінформували про історію цього свята та закликали посміхатися, ділитися посмішкою з друзями та рідними і навіть з незнайомцями. Потім, дітлахів розважали гумористичними дитячими творами А.Корінь, О. Грігор’єва та інших дитячих авторів. І нарешті, настало саме веселе… Лікарі вимірювали лінійкою посмішки, з допомогою лупи визначали, чи є посмішка в очах, а за допомогою фонендоскопа слухали радість в сердечку, видавали «вітамінки щастя» та рецепти гарного настрою.

Всі ми, різні люди. Щоб домогтися гарного настрою, для кожного з нас, необхідно щось особливе. Комусь досить просто прогулятися на свіжому повітрі, а для когось стабільно сірі будні вже викликають відчуття норми і зовсім нічого не хочеться міняти. Але це не про бібліотекарів нашої бібліотеки. Тож, провівши сеанс «Посмішкотерапії» для дітлахів, бібліотекарі, взявши солодощі з міні-гуморесками, вирушили з виїзними бібліо-медпунктом до працівників міської поліклініки №3, та їх пацієнтів, завітали до аптеки та поштового відділення. І, як виявилося, це неймовірно чудово, коли ти даруєш людям хвилинку гарного настрою, а твій незначний вчинок, викликає у них посмішку та приємне здивування.

Все це не складно. Давайте просто посміхатися. Це зробить ваш день набагато приємнішим. Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.