“Ми відповідальні за тих, кого приручили”

В сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом.

Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові.

Останнім часом стало «модно» заводити тварин у будинках і квартирах для розваги, без роздумів над тим, чи добре їм? Бувають випадки, коли люди, награвшись цими тваринами, виганяють їх. Опинившись в інших умовах, без їжі і даху тварини гинуть. Як бути? Що потрібно робити, щоб цього не сталося? На ці та інші запитання знайшли відповіді учні 5-В класу СЗНЗ № 4 під час уроку доброти «Ми відповідальні за тих, кого приручили», який провели працівники бібліотеки-філії № 3 для дітей спільно з вчителем Павленко В.В.

Діти дізнались про перші спроби одомашнення тварин, прослухали цікаві історії про героїчних собак та унікальні факти із життя домашніх улюбленців, познайомилися з обов’язками господаря тварини, правилами догляду за домашніми вихованцями та поводження з безпритульними тваринами.

Школярики уважно слухали, задавали запитання та розповідали про своїх домашніх улюбленців, про те, яка в них вдача, як вони поводять себе у різних ситуаціях. Згадали: і собаку, і кота, і папугу і навіть про мавпочку, яка живе в сім’ї одного з учнів.

Дуже хочеться, щоб діти зрозуміли, що саме ми несемо відповідальність за тих живих істот, життя яких залежить від уваги та догляду за ними з боку людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.