Поради лікаря Айболита

«Полікує та зцілить добрий лікар Айболить!» – це добре відомі кожній дитині та дорослому слова з казки Корнія Чуковського «Лікар Айболить».

Лялькова виставка «Поради лікаря Айболита», за основу сюжету якої бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей взяли твори Корнія Чуковського про «Доктора Айболита», була більш осучаснена. Цього разу, крім хворих звіряток, до лікаря завітали Мікроб, Вірус та Муха, які запропонували маленьким відвідувачам бешкетувати з ними, бути завжди бруднулями і нечупарами. Але лікар Айболить довів всім присутнім, що тільки здоровий спосіб життя та охайний зовнішній вигляд допоможе людині бути здоровою і щасливою. Він прогнав віруси та вилікував хворих звіряток.

Вистава інтерактивна, тому маленькі глядачі мали змогу не лише переглянути постановку, а й взяти у ній участь. Школярі, серед яких були і діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, разом із батьками та казковими героями брали участь у руханці «Гусі-потягусі». Найбільше дітей здружили командні естафети, які для них запропонував лікар Айболить – «Фруктовий бум», «Кулька-повітрулька», «Музичні перегони», «Класики» та «Вода-суша». Члени команди допомагали одне одному, вболівали за своїх друзів та підтримували програвших.

Лялькова вистава, яка проходила в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який підтриманий Британською Радою в Україні, мала виховний характер і покликана показати дітям, що потрібно поводити себе виховано та чемно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.