Подорож у казкову країну

Казка — це життя, це світ, тільки ми бачимо його непростим оком. Казки – це велике таїнство народу, народжене його мудрістю, життям, силою буття і ще чимось таким, що дороге і близьке кожному з нас.

Близьке і рідне, бо починалися казки з маминих і бабусиних вуст. На світ казки треба дивитися так, як ти його сприймаєш серцем. Якщо таке відчуття є, значить ти у казці.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек бібліотекарем філії №2 спільно з Пилипенко Тетяною Павлівною – керівником театрального гуртка, який діє на базі Будинку культури селища Олександрійського, – було влаштоване театралізоване дійство «Подорож у казкову країну» для вихованців дитячого садка НВК «ЗНЗ I-III ст. №12-ДНЗ».

Малята, разом із Андрійком та Марійкою, перенеслись до Країни казок, де зустріли мудрого Казкаря, чарівну Казку, спритного Іванка, казкового Колобка, хитру Лисичку, злого Вовка.

Подорож у казку була, дійсно, незабутньою, веселою і дуже цікавою, адже ролі казкових персонажів виконували самі учні для маленьких читайликів садочку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.