Планета у нас одна

Ось і закінчилася весела, літня пора. Прийшла осінь, а разом з нею перший дзвоник та перший урок. Яку ж цікаву тему для цього обрати, задумалися бібліотекарі? Так як, зараз велику занепокоєність у суспільстві викликають проблеми екологічного стану довкілля, було вирішено зупинитися на цій темі. Учасниками заходу стали учні 6-го А класу ЗНЗ №10.

У ході заходу діти ознайомилися з екологічною ситуацією в Україні, з факторами які впливають на наше довкілля та негативну діяльність людини для екосистем. Переглянувши відеозапис «Екологічна ситуація України» довідалися про те, що на території нашої країни знаходиться більше сміттєзвалищ ніж в Німеччині з населенням удвічі більшим. Поговорили про те, який чином можна покращити екологічний стан та що потрібно для цього зробити.

Велика кількість екологічних ігор зробила захід напрочуд цікавим та корисним. Різні дії людини приводять до різних наслідків. У грі «Наслідки подій» діти обговорювали можливі наслідки від тієї чи іншої події. «Дерево бажань» допомогло з’ясувати дитячі бажання і яку користь вони принесуть суспільству з метою покращення екологічної ситуації в країні. Не оминули увагою одну із найглобальніших проблем людства – побутові відходи. Школярі обговорили чому і як вони створюються, де і в якій кількості ми їх зустрічаємо. Гравці наступної гри «Ще одне життя» вказували речі одноразового використання, де їх використовують, відшукували «двійника» чим цей предмет можна замінити. Та найбільше припала до смаку гра «Знайди зв’язок», суть якої полягала в тому, щоб із запропонованих карток скласти пов’язані між собою події, наприклад: нафтова аварія – загибель птахів.

Майбутнє планети стосується усіх нас. І ми повинні зробити все можливе, щоб захистити її…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.