Під парусом книги – до нових відкриттів

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Яскраво, весело та гамірно пройшов перший день Тижня дитячого читання в Центральній міській бібліотеці для дітей ім.Ю.Гагаріна.

Бібліотека є осередком культури читання, і де як не тут, дітям прививати любов до книги?

Сьогодні протягом дня бібліотеку відвідало чимало малечі. Перші класи ОНВК №17 були запрошені на урочисте відкриття – бібліо-шоу «Під парусом книги – до нових відкриттів», яке розпочалося з нагородження активних користувачів бібліотеки.

Потім до малят завітали Мікі та Міні Мауси. Протягом години вони розважали малечу, доводячи дітям необхідність книги та незамінність читання як в навчанні, так і в особистому житті. Також на свято до дітей завітали кумедна баба Яга та сама Королева Казка. Це театралізоване дійство зачарувало глядачів, а гумористичні казкові персонажі подарували всім піднесений настрій.

У програмі свята – ігри, розваги, вікторини «Казкова математика», «Літературний каламбур», «Хто це?». Разом з казковими персонажами присутні мали змогу позмагатися і в спритності під час конкурсу «Веселі поні» та з неабияким запалом потанцювати.

Крім того, гості дитячої бібліотеки мали змогу відвідати презентацію виставки-інсталяції «Літературний подіум: весняна колекція» та дегустацію новинок «Соковиті книжкові смаколики», де можна було задовольнити різні літературні смаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.