Під палючим сонцем Афгану

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, річниця виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

В лютому 1989 року закінчилась війна, яка принесла тисячі жертв, сльози і горе в мирні родини. А чи треба згадувати цю війну? Деякі кажуть, що не треба. Ми думаємо, що треба.

До цієї дати Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна організувала та провела історичні віражі «Під палючим сонцем Афгану». Під час заходу восьмикласники ОНВК №17 ознайомилися з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, з передумовами афганської війни, історичними подіями, які розгорталися у чужій для наших українських юнаків країні, переглянули документальні відеофрагменти.

Допоміг бібліотекарям в проведенні заходу голова громадської спілки ветеранів «Солдати в Афгані» Звєрєвщиков Євгеній Володимирович, який поділився спогадами про трагічні роки війни, про воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані.

Щороку ветерани афганської війни відзначають останній день виведення радянських військ з Афганістану. Покоління воїнів-афганців пройшло кривавими дорогами афганської війни, залишаючи на них життя і біль втрат.

Давайте ж і ми з вами будемо пам’ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі. У спогадах, снах, думках. Вони на це заслуговують.

Завершився захід вшануванням пам’яті тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.