П’ять хвилин з мистецтвом ромів

«Всі люди народилися вільними й рівними за своєю гідністю та правами. Вони наділені розумом і совістю та повинні діяти один стосовно іншого в дусі братерства» – Декларація Прав Людини, 1948, стаття 1.

19 лютого для учнів ЗНЗ № 2 працівники бібліотеки-філії №3 для дітей провели медіа-подорож «П’ять хвилин з мистецтвом ромів». Мета заходу: приділити увагу питанням захисту прав і свобод національних меншин, зокрема інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини, адже їх самобутня культура органічно вписана в палітру культур народів України.

Під час заходу учні ознайомилися з історією життя ромів, їх трагічних сторінок у Другій світовій війні, дізналися багато цікавого про традиції і звичаї ромської культури, почули цікаві факти з життя циган.

А розповідь про відомих людей світу з циганським корінням, а саме: легендарного коміка Чарлі Чапліна, короля рок-н-ролу Елвіса Преслі, оперних дів Галину Вишневську та Ганну Нетребко, неперевершеного артиста театру «Ромен» Миколу Сліченка, викликала у класі здивування та море овацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.