Персональна виставка олександрійського художника Віктора Сорбата

4 січня 2018 року в центральній міській бібліотеці ім.О.Пушкіна любителі мистецтва мали нагоду пізнати талановиту особистість, ознайомитись з творчістю Віктора Олександровича Сорбата – відомого українського художника.

Віктор Олександрович Сорбат народився на Сумщині. Закінчив Київське художнє училище. Ще в молоді роки переїхав на південь Кіровоградщини. Мальовничий край Веселих Боковеньок зачарував відкриту до краси душу майбутнього талановитого майстра пензля.

Митцю підвладний світ художніх образів, — від реалістичної картини літнього дня з копицями свіжого сіна до милої абстракції вознесіння янголятка.

Віктор Олександрович виявився й майстром книжкової графіки, його ілюстрації ввійшли до книг Віктора Погрібного «Царина», Василя Журби «Грім на голе дерево», Наталії Фесенко «На святі життя».

Художник уже знайшов себе: свій почерк, свій творчий інтерес, своє світло і свої істини. Нині Віктор Олександрович живе і працює в місті Олександрії.

Виставки робіт Віктора Олександровича проходили в Берлінській художній галереї, Кропивницькому краєзнавчому музеї, КОУН бібліотеці ім. Д.Чижевського, всього робіт у художника більше 200.

Ознайомитися з картинами художника містяни зможуть завітавши до Читальної зали Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна. Виставка триватиме до квітня 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.